פינגר פוד - טרנד ההגשה החדש באירועים

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים, חברות ועסקים מזמינים מחברות הקייטרינג פינגר פוד ומגשי אירוח. מאמר זה יגולל בפניכם את ההבדל בין צורת ההגשה והמנות הסטנדרטיות המוצעות על ידי חברות הקייטרינג לבין אותו טרנד אופנתי של מגשי אירוח ופינגר פוד.

 

אוכל קטן מעוצב וססגוני

בשנים האחרונות רוב האנשים מודעים לעובדה כי כמות אינה מצביעה על טיב האוכל או הרושם אותו הוא מותיר בחיכם של האנשים הטועמים אותו. ניתן לראות כי המודעות לבריאות הובילה רבים לשנות את הרגלי התזונה שלהם ובמסעדות הגורמה מוגשות מנות קטנות, איכותיות וססגוניות אשר מותירות את האנשים עם צפייה למנה הבאה, ללא התחושה כי הם האביסו את עצמם ואינם מסוגלים להכניס לקרבם דבר נוסף. ניתן לומר כי עידן "הזלילה הגדולה" הסתיים ועידן האוכל האיכותי האסתטי והמעודן פתח את הדלת הראשית של אירועים שונים בקול תרועה גדול. האוכל הקטן אשר בא לידי ביטוי על ידי המלצרים הנושאים מגשי אירוח עליהם מנות קטנות של אוכל ססגוני מסוגים שונים ופינגר פוד, מאפשר לכל אחד מאיתנו לבחור לטעום מגוון מנות וליהנות מכל אחת מהן. אם צורת ההגשה הסטנדרטית של מנה עיקרית ותוספות שהוגשו לכל אחד מהאורחים העניקה להם תחושה של אפשרויות מצומצמות ואוכל כבד ולא תמיד התאימה לכל אחד, כיום הפינגר פוד ומגשי המזון משמשים תחליף אידיאלי המתאים לכל קבוצות הגיל.

 

פינגר פוד- אוכל קטן שהופך את האירוע ליוקרתי

מגשי אירוח שעליהם סנדביצ'ונים קטנים מכל הסוגים, סוגים שונים של קינוחים, קוקטיילים, מיני בשרים במנות קטנות, פשטידות במיני טעמים ועיצובים, עוגות ועוד הם הבחירה המועדפת של אירועי שנות האלפיים. אין זה משנה אם החלטתם על מסיבה פרטית בביתכם, אירוע השקת מוצר בחברה, פגישת עסקים או כל אירוע אחר, פינגר פוד מתאים לכל אירוע, בכל שעה ומבטיח למארחים כי האורחים יתרשמו מהעיצוב המרשים של האוכל, לא יחושו כבדים לאחר אכילתו ויתרשמו מהמגוון הרחב ומהגוון היוקרתי של האירוע. אם גם אתם מעוניינים במסיבת טעמים וצבעים המונחים על מגש אחד ומאפשרים לכל אורח לטעום כמות קטנה של מאכלים רבים מבלי לחוש רגשות אשם כי הוא אכל יותר מדי, פינגר פוד הוא הפתרון האידיאלי.

 

פינגר פוד- האם הוא מתאים לכל אירוע?

חשוב לציין כי למרות שמדובר כאן בטרנד אופנתי לוהט, פינגר פוד אינו מתאים לכל אירוע. כאן חשוב לקחת בחשבון את סוג האירוע, כמות המוזמנים, המנטאליות של המוזמנים והמיקום שבו נערך האירוע. חברת קייטרינג מקצועית תמיד תגיע אל הלקוח ותאפיין את כל המרכיבים הקשורים אל האירוע ובהתאם לכך תאמר ללקוח האם פינגר פוד מתאים לאירוע שלו, או האם עדיף שהוא יזמין קייטרינג המציע מנות שלמות בצורת ההגשה המוכרת לנו מהעבר.