רואים את הלבן בעיניים!

ישראלים רבים מתכננים את האירועים שלהם זמן רב מראש. בעיקר אם מדובר בחתונות, בר או בת מצווה או אירועים כמו חתונת הזהב או ימי הולדת עגולים. גן אירועים הוא אחד המקומות הראשונים אליו באים כדי לחפש מקום לאירוע, ומה יותר מתאים לאירוע כזה מאשר גן אירועים במרכז הארץ - גן אירועים בפרדס חנה?!

 

מחפשים גן אירועים? קבלו את הדברים החשובים ביותר

מיקום. ישראלים נחשבים למפיקי אירועים של ממש. הם פרפקציוניסטים אמיתיים. אם כבר גן אירועים, אז הוא צריך להיות קודם כל במיקום מעולה. ולא יכול להיות מיקום טוב יותר מאשר גן אירועים בפרדס חנה.

יוקרה. אחרי המיקום, הישראלים מחפשים איכות ויוקרה. האירוע שלך הרי אומר המון באשר לטעם שלך, ליכולות הכלכליות שלך ובהכרח גם ליכולת שלך לזהות את המקום הכי טוב שיש.

המקום הנכון. White אירועים הוא התשובה הכי טובה לכל ההתלבטויות האלה. הוא אכן גן אירועים שנמצא באמצע, ממש במרכז הארץ, כאמור, גן אירועים בפרדס חנה. White אירועים הוא מקום יוקרתי שמשדר בלי שום קושי, אצילות, איכות ואפילו טאץ' לא מבוטל של היסטוריה ונוסטלגיה במקום, מה שמקנה לו את הייחודיות, להיות המקום המתאים בזמן המתאים.

ועכשיו....תכנון מראש

רובנו אוהבים לתכנן הכל מראש. אוהבים להיות בטוחים שהבחירה שלנו היא הטובה ביותר, מכל הבחינות. אז איך מתכננים מראש את שכירת שירותי גן אירועים לאירוע הבא שלנו?

מגוון -  הישראלים אוהבים לערוך את האירועים שלהם במקומות שיכולים להציע להם את המגוון הרב ביותר. כלומר, סוגי אווירה שונים לסוגי האורחים השונים, מעבר בין פנים לחוץ, כדי שאנשים שירצו להסב בפינה שקטה יותר, יוכלו לעשות זאת.

התאמה אישית - אנחנו רוצים אירוע כמו של כולם מצד אחד, אבל גם אירוע שאין ולא יהיה לאף אחד אחר.  White אירועים יכול להבטיח להם בדיוק את זה. מצד אחד הוא גן אירועים בפרדס חנה, כלומר לא מרכזי מדי, אבל מספיק באמצע הדרך, כדי להיות מוקד משיכה של ממש (בכל מקרה מומלץ להשתמש בשירות הסעות לאירועים כדי להקל על חלק מהאורחים). מצד שני, יש בו אינטימיות וביתיות שיכולה להכיל עד 350 אורחים לאירוע, כך שכולם יכולים להיות מרוצים עד הגג.

בדרך אל גן אירועים תחשבו מחוץ לקופסה

באופן כללי, הדבר הכי חשוב שכדאי להתחשב בו כשמתכננים אירוע, הוא לחשוב קצת אחרת, מחוץ לקופסה. אל תתבייתו על קונספט שיושב לכם בראש להתחתן בזריחה, על ראש המצדה.... תחשבו דווקא איך אולם אירועים בפרדס חנה, טובל בירק ובשלווה אינסופית, ממוקם בתוך מבנה היסטורי מימי האנגלים, עם מרפסת קסומה ורומנטית, יכול להיות התפאורה המושלמת לאירוע החלומות שלכם! אנחנו מחכים לכם מחוץ לקופסה!