גני אירועים – לאירוע מושלם

בחירת המקום לעריכת האירוע היא אחת ההחלטות הקשות המשמעותיות להרמת והצלחת האירוע כולו. ואין מדובר רק על חתונות, כי הרי כל אירוע שהוא, פרטי או עסקי, צריך להתקיים ברמה ואווירה איכותיים ביותר. בין שלל האפשרויות העומדות לבחירה לעריכת אירועים, גני אירועים מציעים את האופציה הטובה ביותר מבחינת איכות ונוחות לכל סוג של אירוע.

 

יתרונות של גני אירועים

גני אירועים מאפשרים ליהנות ממגוון אפשרויות רחב לגבי סגנון האירוע ומציעים את כל השירותים הנלווים, ציוד לאירועים, הסעדה, תפאורה וכד'. העיצוב הפתוח עם צמחייה עשירה ומדשאה ירוקה ונעימה יוצרים את הסצנה המושלמת לקיום אירועים מוצלחים. גן אירועים מציע שטח פתוח מלא בירוק של צמחייה וצבעוניות של פרחים, שמשרים אווירה נעימה על כולנו באופן טבעי. בנוסף גני אירועים נהנים מהיתרון שאינם צפופים או מחניקים כפי שאולמות יכולים לעיתים להיות.

 

 

 

גן אירועים WHITE – עיצוב מרהיב ותכנון מעולה

גני אירועים מספקים תפאורה מצוינת וטבעית לאירועים. גן אירועים WHITE עוצב בקפידה תוך תשומת לב לכל הפרטים הקטנים, שיעזרו לאירוע שלכם להיות הכי טוב ומיוחד. הגן בנוי במתחם של בית מנדטורי עתיק ששופץ ביד אומן ליצירת אומנות של ממש בלב אזור כפרי ויפה. ה-WHITE מציע את כל היתרונות המוכרים והטובים של גני אירועים, ובנוסף בנוי בעיצוב מרהיב ותכנון נכון, שמאפשר חלוקה של האירוע למתחמים או אזורים שונים, תוך שמירה על זרימה טבעית של האורחים בתוך האירוע עצמו.

 

גן אירועים עם מתחם פנימי מעולה

גני אירועים מציעים אווירה פתוחה וטבעית לכל אירוע, אך לא בכל עונה וזמן נוח לערוך אירועים באוויר הפתוח. בחורף יכולים להיות ימים גשומים ובקיץ ימי חום כבד ומחניק. גן אירועים WHITE מביא פיתרון מעולה לבעיות גני אירועים מסוג אלו, ולכל מטרה אחרת שלשמה רוצים לנהל חלק מהאירוע מתחת לקורת גג. המתחם בנוי כאמור בבית בריטי עתיק ששופץ, מה שיוצר מתחם פנימי גדול ורחב לקיום כל האירוע או רק חלקים ממנו. הבית מעוצב כמובן ברמה הגבוהה ביותר(מה שמייחד את העיצוב הוא ריהוט גן יחודיי שמקנה למקום מראה אקסלוסיבי), ושומר על אווירה כפרית נינוחה ונעימה, עם אלמנטים מהעיצוב האלגנטי המקורי של הבית. במתחם האולם הפנימי ניתן לקיים אירוע שלם ל-200 אורחים או רק את שלב האוכל והבר – כל האפשרויות פתוחות. כמובן שבמתחם כולו קיימים כל השירותים הנלווים של גני אירועים ואולמות כמו מערכות סאונד ווידאו, סידורי ישיבה מרשימים ועוד.

גן אירועים WHITE מציע, אם כך, את כל היתרונות של גני אירועים, בשילוב אולם פנימי איכותי ביותר. המקום מציע שירותי קייטרינג ברמה עליונה, ומבטיח לכם אירוע מושלם ומהנה.