דוכני מזון הם מתכונת הסעדה המתאימה לאירועים שונים- קטני וגדולים, ציבוריים, משפחתיים, עסקיים ועוד. דוכני מזון מנגישים ומזמנים את המזון במשך כל האירוע. ניתן לאכול אותם בעמידה, תוך כדי תנועה. אין ישיבה סביב שולחן ערוך. אין רשמיות. ניתן לקיים שיחה פתוחה תוך כדי אכילה. ניתן להציע מגוון מזונות ומשקאות כגון: כריכים, מאפים מתוקים ומלוחים, מגוון קינוחים, ירקות חתוכים, מוקפצים, פסטות, פיצות, פירות חתוכים, שייקים, קפה, גלידות, סושי, בשר ועוד.

דוכני מזון לאירועים קטנים יכולים אף הם לשמש פלטפורמה למיתוג חברה ולשיווקה, כאשר המפות, המפיות, השלטים הם בצבעי המותג עם הסלוגן שלו. כאשר מתקיימת ישיבת הנהלה או כאשר מתקיים מפגש עבודה עם שותפים או משקיעים- דוכני מזון יכולים לספק "תחמושת" לכל אורך הפגישה. 

 

דוכני מזון בכל מקום ובכל זמן


הזמנת שירות ההסעדה מחברת קייטרינג מקצועית מאפשרת ליהנות גם מהציוד ומהלוגיסטיקה שלה. ניתן אפוא להזמין דוכני מזון לאירועים קטנים המתקיימים בחיק הטבע- על פסגת הר, על חוף היום, בחצר הבית, בפארק ציבורי ועוד. ניתן כמובן להזמין גם דוכני מזון למסיבות יום הולדת עם אוכל שילדים אוהבים, לקייטנות, לימי כיף, לימי גיבוש, לימי עיון. 

היתרון הגדול של דוכני מזון הוא ביכולת השינוע הפשוטה שלהם, בעריכתם ובחיסולם, בצוות קטן ומצומצם בלבד שנדרש לתפעולם (ייחודם בכך שהם מבוססים על שיטת ההגשה העצמית). ניתן להתאים בקלות רבה את סוג המזונות וכמותם לשעת האירוע ולדרישה- בוקר צהרים, ערב ואף לשעת לילה, אם וכאשר נדרש מזון לישיבות שנמשכות אל תוך הלילה.

 

דוכני מזון לאירועים קטנים- מענה מושלם וחסכוני

 

מי שמזמינים שירות של דוכני מזון  לא מתכוונים על פי רוב לייצר חוויה קולינארית, גם אם חשוב להם לספק מזון טעים ומגוון. לכן, יש המסתפקים בציוד חד פעמי, המאפשר ליהנות מהאוכל ולאחר מכן להשליך את הצלחות, הכוסות והסכו"ם אל האשפה. 

חשוב ומומלץ לנצל את הידע המצטבר אצל חברות קייטרינג להרכבת תפריט מגוון, משביע ובעיקר- טעים, שמציע סוגי מזונות המתאימים לשעה המיועדת לאכילתם.  

אם אתם מתכננים אירוע קטן ולא רוצים להתעסק עם המזון- הזמנת שירות של דוכני מזון הוא הפתרון הטוב ביותר. אתם תוכלו להתרכז בראש שקט בהכנות לאירוע וביצירת תכניו, בידיעה כי נושא המזון מוסדר מבעוד מועד.

בשורה התחתונה: דוכני מזון ניתנים להצבה בכל מקום שבו אתם מתכננים לערוך אירוע. במבחן עלות-תועלת עשוי להתברר לכם כי ביצעתם את העסקה הטובה, המשתלמת וה.. טעימה ביותר.