הקמת דוכני מזון באירועים

אירועים בגני אירועים ובאולמות, דורשים בחירה של קייטרינג מקצועי אשר יספק את שרותי אספקת המזון עבור המתארחים באירוע. הקייטרינג מהווה חלק אינטגראלי וחשוב ביותר בבחירתו, שכן קייטרינג טוב הוא למעשה החלק המוביל את האירוע להצלחה. ספקיות שרותי קייטרינג, מספקות בין השאר גם את האפשרות להצבתם של דוכני מזון, הן במנות הפתיחה בקבלת הפנים, או לכל אורך האירוע, ועלינו לבחור דוכני מזון המתאימים לאירוע עצמו, ולסוגי המאכלים המוגשים באירוע. נסקור אפוא את סוגיהם של דוכני מזון אותם ניתן לשלב באירוע.

 

דוכני מזון איטלקי

הגשת מאכלים מהמטבח האיטלקי האובים כמעט על כולם. דוכני מזון מהמטבח האיטלקי פורשים סוגים שונים של פסטות בצבעים שונים לבחירה, וכן רטבים שונים המוכנים במקום הנמזגים על הפסטה הנבחרת. בחירה בסוג זה של דוכני מזון היא מומלצת במיוחד, ולו בכדי להעניק לאירוע מראה עשיר וצבעוני יותר, ובכדי לקלוע לטעם רב ככל שניתן של אורחים.
 

דוכני מזון בר פוקאצ'ות

בסוג זה של דוכני מזון מוכנים הלחמים על גבי תנור לבנים המגיע עם הזמנת הדוכן, עליהם מפוזרים מכל טוב המוצע בדוכן. זו היא ללא ספק הבחירה המועדפת על בעלי אירועים מבין הסוגים של דוכני מזון שכן זו היא מנת מזון מהיר האהובה על אורחים רבים, וכן דוכני מזון אלו מוגדרים כצבעוניים במיוחד, המשרים אווירה נעימה וחמה על האורחים.
 

דוכני מזון מרוקאי - קוסקוס

הבחירה בסוג זה של דוכני מזון, תאפשר לאורחים ליהנות ממנת קוסקוס מרוקאי אותנטי במהלך הארוחה או בקבלת הפנים. ההגשה מתבצע על ידי נטילה עצמית של מנת הסולת מותפחת, עליה יימזג על ידי מפעיל הדוכן מרק יקרות מהביל וטעים. ניתן לשלב בסוג זה של דוכני מזון גם הגשת בשרים מבושלים שונים, כמו עוף או בשר בקר, ובהתאם לאופי הכללי של הקייטרינג המוצע באירוע.
 

דוכני מזון מקסיקני

זה הוא ללא ספק אחד מסוגי דוכני מזון המועדפים על בעלי האירועים, בארץ ובעולם. בסוג זה של דוכני מזון מוצעים לבחירה מגוון מאכלים מהמטבח המקסיקני, אותם נקבל כרוכים בטורטיות נהדרות העשויות במקום. המילויים הנפוצים לטורטיות בסוג זה של דוכני מזון הם מאכלים מקסיקנים שונים כמו גווקמולי, סלסה או צ'ילי קון קרנה, מאכלים עתירי טעם ופיקנטיים.
 

דוכני מזון צמחוני

אם ידוע לכם על חלק מהאורחים כי הרגלי האכילה שלהם הם צמחוניים, בחירה בסוג זה של דוכני מזון היא ללא ספק פתרון הולם. כמובן, שלא ניתן להפוך את האירוע כולו לאירוע צמחוני, יחד עם זאת, הצבת דוכני מזון צמחוני תעניק לאורחים הצמחוניים את הכבוד הראוי, ואת ההתחשבות. בדוכן זה יוגשו מאכלים על טהרת הצמחונות לבחירתכם, כגון פשטידות אפויות על בסיס ביצים וירקות שונים, סלטים מוקפצים (בסגנון מסעדה אסיאתית), סלטים ממגוון ירקות וכדומה, בהתאם לסוגי המזונות אותם מציע ספק הקייטרינג.

 


אתרי שותפים