השכרת ציוד חיוני לכל סוג אירוע

מקובלת האמרה לפיה כשרוצים כוס חלב לא צריך לקנות פרה. אם לשאול את הדימוי הזה ולעשות בו שימוש בהטיה מסוימת: אין הכרח לקנות ציוד לאירועים כאשר די בהשכרתו. אירועים רבים, בעיקר הגדולים, הם מטבעם חד פעמיים. כאשר עורכים אירוע עשויים להיזקק לתשתית חיונית לקיומו הכוללת כיסאות, שולחנות, תאורה, הגברה ועוד. גם התשתית הנדרשת להכנה ולהגשת מזון נכללת בקטגוריית הציוד.

 

יש חברות המציעות מכלול שירותים נדרשים. היכולת לשכור אותם מעסק המספק אותם תחת קורת גג ניהולית ופיזית אחת ודאי מקל על מי שנזקקים לציוד ועשוי לחסוך להם זמן וכסף.

 

היערכות מבעוד מועד לאירוע מאפשרת לעשות רשימה של כל הציוד החיוני. יש אירועי חברה, אירועים עסקיים, אירועים משפחתיים ואירועים מסוגים נוספים שמתקיימים במשך שעות ארוכות, לכן חשוב לחשוב מראש על כל הפרטים כגון: דוכני מזון, עגלות קפה, הקמת במה, השכרת כסאות פלסטיק, בר משקאות, בר קינוחים ועוד.

 

חברות המשכירות ציוד לאירועים עשויות לפי דרישה להעמיד לרשותנו כוח אדם לעריכה ולחיסול וכמובן- לשינוע הציוד אל המקום שבו מתקיים האירוע. על מנת לא לשכוח פרטים חשובים רצוי ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מבעלי חברת ההשכרה המנוסים בהקצאת ציוד לאירועים מסוגים שונים הנערכים בזמנים ובמקומות שונים. אכן- אין חכם כבעל ניסיון בכלל ובהקשר השכרת ציוד לאירועים על אחת כמה וכמה.

 

חד פעמיותו של אירוע מצדיקה להעדיף שכירת ציוד על רכישתו, מה גם שלבד מחוסר הכדאיות הכלכלית המובהקת של קניית ציוד כזה עלול להיווצר קושי ממשי בהעדר מקום מספיק ומתאים לאחסונו.

 

כאשר אתם עורכים חוזה השכרה עם חברה המשכירה ציוד לאירועים חשוב להתוודע אל כל הפרטים בו, אל האותיות הקטנות, אל משמעות אובדן חלק מהציוד, אל מנגנון הפיצוי ועוד. חשוב גם לוודא כי תוכלו לעמוד בלוח הזמנים ובעיקר במועד האחרון להחזרת הציוד.

 

אין ספק כי ארגון אירוע מחייב השקעת זמן ומחשבה. יש פרטים רבים שצריך לחשוב עליהם ולתאם בין גורמים שונים. על מנת להסיר מלבכם דאגה גדולה ולהשקיט את הראש- חשוב ביותר ליצור קשר עם חברת השכרה אמינה ומקצועית מבעוד מועד על מנת לשריין ולהבטיח את הציוד הדרוש לכם במקום ובמועד המתאימים.

 

כאשר הציוד כולל מיקרופונים, מערכת שמע והגברה ותאורה חשוב לבדוק כי המערכת כולה עובדת ופועלת היטב על מנת למנוע אי נעימות העלולה להיגרם, חלילה, אם בעת האירוע יתברר, לחרדתכם, כי המערכת אינה תקינה או חלים בה שיבושים קשים המונעים פעילות סדירה ושוטפת שלה.

 

בשורה התחתונה: על מנת להסיר ספק, חשוב להתקשר עם חברה להשכרת ציוד זמן מספיק לפני האירוע ולוודא כי כל הציוד שאתם עשויים להיזקק לו יגיע אליכם בזמן.