מגשי פירות לכל אירוע

כשאתם מתכננים אירוע אתם רוצים שהוא ייראה הטוב ביותר שניתן ולפעמים אפילו להפוך אותו ליוקרתי במיוחד כדי לעשות רושם טוב על הנוכחים. ישנן לא מעט דרכים לשדרג את האירוע, בהתאם לסוג האירוע – אפשר להזמין מפעיל מקצועי ליום הולדת של הילד, להזמין זמר מוכשר לאירוע או לדאוג לתאורה ותפאורה יוצאת מן הכלל, אבל יש משהו מיוחד במינו שיכול לשדרג כל אירוע ולדאוג לכך שהוא ייראה ברמה גבוהה. 

 

מגשי פירות – למראה יוקרתי

אפשרות זאת היא להזמין מגשי פירות. ישנם סוגים רבים של מגשי פירות המכילים סוגים שונים של מאכלים. אחד מהם הוא קיאק פירות נפלא המכיל מגוון רחב של פירות טרופים שנראה כאילו קפצו אליכם הישר מהאיים האקזוטיים של תאילנד. מגשי הפירות נותנים תחושה יוקרתית של מעמד גבוה מבלי להיראות מנותקים לגמרי מהמציאות. מגשי הפירות מכילים סוגים רבים של פירות ולכן כל אחד יוכל למצוא שם את הפירות שהוא אוהב. פירות העונה או פירות שהם לא רגילים לאכול בבית אבל בכל זאת אוהבים לנשנש מהם בכל הזדמנות.

את מגשי הפירות תוכלו להניח על הבר או להגיש בין האורחים שכבר החלו להסתובב ברחבה. מגשי הפירות יכולים להיות מוזמנים מראש על ידי חברות שמתמחות במגשי פירות, אך הבחירה המומלצת היא להזמין שף פרטי שיגיע ויביא איתו לא רק מגשי פירות אלא מגוון רב של קינוחים נפלאים שמתאימים לרוח האירוע. שף פרטי מקצועי ידע להתאים את עצמו לאירוע, בין אם מדובר באירוע לילדים או למבוגרים, לימי הולדת או מסיבת רווקות. השף יביא איתו לא רק את האוכל, אלא גם את היד המקצועית שלו והוא יכין מטעמים רבים מסוגים רבים, ובנוסף לכל, גם שירות טוב

 

כמה עולים מגשי פירות?

ישנן חברות רבות ונותני שירות המוכרים מגשי פירות מכיוון שזהו טרנד מאוד פופולרי בשנים האחרונות. עם עליית כמות הטבעונים במדינה והמודעות לבריאות, הפירות הפכו לאטרקטיביים יותר מבעבר. כתוצאה מכך ישנה תחרות בתחום וארגונים רבים מנסים להגיע לליבם של הלקוחות באמצעות מוצרים איכותיים ומחירים נוחים. תוכלו למצוא קיאקי פירות במחירים של 1000-3000 ₪, תלוי בכמות ובאיכות ובהצעות הנוספות של אותן חברות. יש כאלו המשלבים את קיאקי הפירות בשירותים נוספים או בתוספות למיניהן שמשדרגות את האירוע עוד יותר וכשעושים את הכל אצל חברה או נותן שירות אחד המחירים יוצאים משתלמים הרבה יותר.