מתקנים מתנפחים לאירועים

יום ההולדת של ילדכם קרב ובא? אתם מעוניינים לערוך אירוע רב משתתפים אשר ייחרט בזיכרון של המשתתפים ובן או בת המצווה? אתם שוקלים לערוך אירוע עסקי לחשיפת מותג חדש של החברה? מתקנים מתנפחים לאירועים הם הפתרון המושלם.
אם אתם מודאגים מהמחיר של המתקנים, אל דאגה כיום ניתן לשכור מתקנים אלו לכל אירוע אותו אתם מעוניינים לערוך.
 

ילדים ומתקנים מתנפחים
אם אתם מעוניינים להפוך אירוע יום הולדת, מסיבת כיתה או בר מצווה לחגיגה לעיניים, אתם מוזמנים לשכור מתקנים מתנפחים ולהפוך את האירוע למסיבה שלמה של פעילויות על מתקני גלישה שונים, קיר טיפוס, חיות מתנפחות, טירות שאליהם הילדים יוכלו להיכנס ולהרגיש מלכים ליום אחד וזה רק קצה קצהו של ההיצע הגדול של המתקנים המתנפחים שעומדים לרשותכם.
אם אתם מודאגים שמא מתקנים מתנפחים לאירועים אינם מתאימים לילדים, בוודאי תשמחו לשמוע כי תוכלו להתקשר לחברת המשכירה מתקנים אלו ולציין את גיל המשתתפים ואילו הם יבצעו את עבודת הפילוח בשבילכם ויציעו מתקנים המותאמים לגילאי הילדים.
אין כמו לצפות בילדים מאושרים המעסיקים את עצמם במגוון פעילויות מהנות המלוות בצבעים, מוזיקה מתאימה וכיבוד טעים.

משפריצים עליכם
אם אתם מעוניינים לערוך אירוע בחודשי הקיץ הלוהט, ישנם מתנפחי מים אשר מתאימים לעונת הקיץ. כאן מדובר על מתקנים שיכולים לעמוד במים או לשמש את הילדים בתוך המים.
לדוגמה, אתם יכולים להחליט לערוך את האירוע בים או בבריכה ולהזמין מגלשות מים מתנפחות, אבובים ועוד. כל ילד ייהנה משילוב של שמש, מים ופעילות מהנה.

בטיחות, רבותיי, בטיחות
דבר חשוב הוא כל הקשור לתחום הבטיחות. אין זה משנה אם החלטתם על מתקני מים מתנפחים או מתקנים מתנפחים רגילים, חשוב מאוד שתוודאו עם החברה אשר משכירה מתקנים, כי ניתן לשכור את שירותיו של מפעיל מוסמך ומקצועי.
פעמים רבות המשמעות של מתקנים היא הפעלה באמצעות חשמל, וכאשר מדובר במתקנים המיועדים לאירוע המתרחש בבריכה או בים, קיים שילוב מסוכן של חשמל ומים.
מפעיל מקצועי של מתקן ידע כיצד לתפעל את המתקן ולדאוג שהמים המוזרמים לא יגיעו אל החשמל.
כמו כן, חשוב לוודאי כי מפעיל המתקנים הינו מפעיל מוסמך ושיש  לו ביטוח צד שלישי.
לגבי החברה ממנה אתם משכירים את המתקנים מומלץ לבקש שיציגו בפניכם אישורי בטיחות למתקנים אשר ברשותם.

בחירת מתקנים המתאימים לאירוע
הבחירה של המתקנים הנכונים לאותו אירוע חשובה ביותר. בחירה לקויה יכולה לגרום לכך שמשתתפי האירוע לא ייהנו משלל הפעילויות במסגרת האירוע. טרם אתם בוחרים את המתקנים חשוב שתיקחו בחשבון את קהל היעד (האם מדובר בילדים בני שנה או ילדים בגילאי בית הספר) וכן יהיה זה רעיון טוב לקחת ילד או שניים שיעזרו לכם במלאכת הבחירה של המתקנים.