קייטרינג חלבי - להפיק את האירוע המושלם

אוכל טוב, אווירה טובה, חברים טובים, מיקום מעולה - אלה הם הדברים המרכיבים את האירוע המושלם. לגבי האווירה והחברים, אין לאף אחד כמעט שליטה על כך, אבל על המיקום והאוכל, אפשר בהחלט לשלוט ולייצר אירוע שידברו עליו רבות וטובות.

אירוע בלתי נשכח עם קייטרינג חלבי

הבעיה הגדולה ביותר באוכל לאירועים, שהוא תמיד איכשהו חוזר על עצמו. אותן מנות ראשונות, אותן מנות ביניים, עיקריות, קינוח. אז מה עושים כדי שזה באמת יהיה יצירתי וחדשני?
קודם כל, מנסים לחשוב אחרת. מה הייתם אומרים, לו כל האוכל באירוע שלכם היה מוגש ומוצג לא על גבי שולחנות אלא בדוכנים מקושטים, שעומדים במקום האירוע ומציעים לאורחים שלכם חווית אוכל חדשה לגמרי.
חשבו ודמיינו לרגע: דוכן של גלידה מכל הטעמים ומכל הסוגים באירוע קיצי וצבעוני. לידו עומד לו בגאון דוכן של "שייקים" חלביים, שכל קייטרינג חלבי מוצלח ומוכשר יכול לרקוח כל פרי וכל שילוב העולה על דעתכם. לידו ניצב דוכן עם מפלי שוקולד נשפכים בכל מיני שילובים. ולקינוח, דוכן קפה עם פולי קפה הנטחנים במקום, המוגש יחד עם עוגת גבינה חלומית.

 

 

לא רק בשר

אם בשלב הזה אתם כבר מריירים על מקלדת המחשב, סימן שאתם בדיוק האנשים המתאימים, לערוך אירוע איכותי שלא יהיה מבוסס רק על בשר ועוגות פרווה, כי אין ברירה. קייטרינג חלבי הופך בשנים האחרונות לאופציה השפויה והטעימה  לאירועים של האנשים שמבינים באמת באוכל.
לא רק זה. גם צורת ההגשה הולכת ומשתנה, ודוכני מזון הולכים ותופסים את מקומם הטבעי באירועים הללו. אנשים יכולים לעבור מדוכן לדוכן, לטעום את מה שמציעים להם, לחזור לדוכן שבו הם אהבו במיוחד את המנות, וכך נוצרת תנועה של אנשים שאוהבים אוכל, ועוד יותר אוהבים אוכל איכותי וטעים.

מפגשים קולינריים

המפגשים של האנשים בין דוכני המזון השונים, יוצרים אינטראקציה חברתית מדהימה. אנשים נמצאים בתנועה, והתנועה יוצרת אווירה שרק סוג כזה של אירועים יכול ליצור. זאת בניגוד לאירועים, שבהם אנשים יושבים במקומות שהוקצו להם, ולעתים נשארים במקומם ערב שלם.
בשביל החלב
אז בפעם הבאה שאתם חושבים על אירוע באולם או בגן אירועים, נסו לחשוב יצירתי, חדשני ועל אירוע שיענה על הצרכים של כולם. במחשבה שנייה, הרי אף פעם אי אפשר לרצות את כולם, אבל אין מישהו שיסרב למאכלים מדהימים, שיוכנו על ידי קייטרינג חלבי איכותי ומקצועי, ויוגשו בדוכני מזון מפתים.