חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר, הן עבור היום אשר מתכונן ליום נישואיו והן עבור המשפחה, החברים וכלל המוזמנים. בין אם בחרתם לערוך אירוע גדול רב מוזמנים, ובין אם בחרתם לערוך אירוע עם כמות מוזמנים יחסית קטנה, וודאי חשוב לכם שהאירוע יהיה מוגדר כהצלחה וייזכר לתקופה ארוכה. 


השפעת האוכל על הצלחת האירוע


הצלחת אירוע מושפעת מפרמטרים שונים ומגוונים לרבות בחירת המקום בו יערך האירוע, האטרקציות שיהיו במהלך האירוע, האנרגיה שתהיה על רחבת הריקודים ועוד. אחד הפרמטרים המשפיעים יותר מכל על רמת הצלחתו של אירוע מסוג חתונה הוא איכות האוכל המוגש במהלכה. כאשר ניתנת תשומת ל לנושא, ונבחר קייטרינג מסוג ייחודי ומתאים לקהל החוגגים, האירוע כולו ממריא לשיאים חדשים. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, ולספק לאורחים שלכם חוויה קולינארית משובחת, הזמינו קייטרינג אסדו לחתונה.


מה זה בכלל אסדו?


משמעות מילה אסדו בספרדית הינה בשר צפוי. שיטת תליה מיוחדת זו הגיעה לישראל מארגנטינה, והיא כוללת צליה. מסורתית של בשר על גריל פחמים. בשונה מסגנונות צליה אחרים, אשר כוללים לרוב צליה של נתחים במשקלים יחסית קנים, כולל אסדו צליה של נתחים במשקל של כקילו אחד לפחות. נתח של בשר אסדו קרוי גם thin rib והוא בעצם נתח המצוי מתחת לצלעות של הבהמה – נתח מספר תשע. בשר אסדו דורש צליה ארוכה וממושכת אשר אורכת כשעתיים.


מה מספק קייטרינג אסדו בחתונות


הזמנת קייטרינג אסדו לחתונה תעניק לאורחים שלכם חוויה אולטימטיבית בלתי נשכחת. ראשית מדובר על בשר באיכות גבוהה ביותר, בעל טעם רך, עסיסי, אשר ניחוחותיו נפוצים למרחקים. מעבר לחוויה הקולינרית המשובחת, גם טקס הכנת המנות וחיתוכן אל מול עיני האורחים יוצר אטרקציה ייחודית. 


אסדו למקצוענים בלבד


בין כל חברות הקייטרינג לחתונות יש חברות אשר מתמחות בהכנת אסדו, ואליהן כדאי לפנות. אדם חובבן יכול בקלות להרוס נתח בשר איכותי, אם הוא ינסה לצלות אותו בשיטה שאינה מתאימה. צליה בחום גבוה מידי עשוי לגרום לנח להישרף, ובכך לאבד את כל העסיסיות שלו.