כיצד לתכנן יום כיף

אחד הימים המאושרים בחיינו, הם ימי הכיף אליהם אנו יוצאים עם משפחתנו, אהובינו ואפילו לבד.

ימי כיף ממלאים פונקציות רבות בחיי היום יום שלנו, בין אם זוהי יציאה מהשגרה, מילויי אנרגיות שנשחקו במהלך השגרה ואף יישום תחביבים, אשר במהלך השנה אין אנו מבצעים בשל העומס בחיי היום יום. יציאה מהשגרה אותה אנו חיים אל יום כיף, יכולה להיות מהנה ומאידך יכולה להיות מרגיזה, בשל תכנון לקוי שלנו או של שותפינו ליום זה.

מאמר זה נכתב על מנת לעזור לכם להבין כיצד לתכנן יום כיף ולגרום לו להיות מושלם.  

כיצד לתכנן יום כיף שלב אחר שלב

לאחר שקבעתם את התאריך ליציאה אל יום הכיף, כל שעליכם להחליט הוא, מהי האטרקציה אותה אתם רוצים לבצע. חלקכם סביר אוהבים ספורט ימי, אחרים מתעניינים בטבע ואילו חלקנו מחפשים רק מנוחה. כולכם יכולים לבצע שילובים של מספר אטרקציות באותו היום, לדוגמה: הינכם יכולים לצאת לצניחה חופשית ובסיומה לצאת אל חיק הטבע ולערוך שם פיקניק.  

לאחר שבחרתם את האטרקציות, התקשרו לבתי העסק שמספקים אותם, ובררו מהם שעות הפעילות ומתי נכון יהיה להגיע. ישנן אטרקציות אשר יש לשריין עבורם מקום מראש, כך שאם לא תעשו זאת, אתם עלולים להגיע אל המקום, ולגלות כי אין אתם יכולים להשתתף באטרקציה, מה שישבש לכם את כל התוכניות ויהרוס את יום הכיף. אם בחרתם פעילות שמצריכה מכם להביא ציוד מהבית, כדאי שתכינו רשימה מראש של כל הציוד אותו עליכם לקחת באותו היום, ואף להכינו מספר ימים לפני היציאה ליום כיף.

לדוגמה: אם החלטתם לצאת לפיקניק בחיק הטבע אחרי הצניחה החופשית, תצטרכו לארגן שמיכה, יין, אוכל, ועוד על פי העדפתכם. על מנת שלא לשכוח אף אחד מהמוצרים, חשוב לערוך את הרשימה מבעוד מועד, לתלותה על המקרר ובכל פעם שאתם נזכרים בעוד מוצר, הוסיפו אותו אל הרשימה.

 

כיצד לתכנן יום כיף - מחירים

אחד הקריטריונים הנוספים שעליכם לדעת מראש, בטרם יצאתם ליום כיף, הם המחירים אותם תאלצו לשלם עבור כל אטרקציה. לחלק מהאטרקציות, יש מספר בתי עסק שונים, המספקים את אותו השירות במחיר זול יותר, כך שכדאי לערוך סקר שוק מקיף ובמקביל לבדוק את האיכות והמקצועיות. ישנן אטרקציות שאל לכם להתפשר על המחיר, משום שלמקצועיות פונקציונאלית גדולה בשמירה על חייכם ועל ההנאה מהיום. בחירה בבית עסק לא מקצועי, בשל המחיר הנמוך אותו הוא מציע, יכולה להרוס לכם את היום עליו עמלתם והוצאתם סכומים לא מבוטלים.

 

שת"פ: משחקים